LECH
POLISH HIP-HOP
MUSIC AWARDS

Osiemnaście kategorii, dziewięćdziesiąt nominacji, niezwykłe miejsce oraz niezwykli ludzie. O tym wydarzeniu usłyszą nie tylko fani hip-hopu. Przed Wami wielka gala podczas której wręczymy statuetki twórcom reprezentującym polską scenę hip-hopową. 

Lech Polish Hip-Hop Music Awards - tworzymy historię.

IDEA

Polski rap dominuje w większości rankingów i zestawień muzycznych. Zasługuje zatem na swoje nagrody z prawdziwego zdarzenia, przygotowane z rozmachem adekwatnym do pozycji gatunku. Dlatego w 2018 roku rozpoczęliśmy pracę nad Lech Polish Hip-Hop Music Awards. Chcemy docenić wszystkich, od nominacji aż po same nagrody, i pokazać, że polska kultura miejska jest na światowym poziomie.

Topowi artyści, legendy, premiery, powroty. Stworzyliśmy pierwsze takie wydarzenie w Polsce, które pozwoliło połączyć branżową galę ze spektakularnym widowiskiem. We wrocławskiej Hali Stulecia czeka Was prawdziwa koncertowa uczta. 

MIEJSCE

To wydarzenie zasługuje na wyjątkowe miejsce. Hala Stulecia we Wrocławiu - perła światowego modernizmu. Hala wyjątkowa pod każdym względem, wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wizytówka Wrocławia, miasta które jest uwielbiane przez hip-hopowców. To właśnie we Wrocławiu powstało wiele rapowych projektów, które ewoluowały do rangi ogólnopolskiej. W żadnym innym mieście artyści rapowi nie są przyjmowani tak gorąco.  

19 Sierpnia 2021

Wrocław, 
Hala Stulecia